Home » Kosova » Zhveshja, metoda si te behesh e njohur ( FOTO +18)

Zhveshja, metoda si te behesh e njohur ( FOTO +18)

by Thashetheme VIP

Duket se femrat e kanë gjetur rrugën për t’u bërë të famshme në një kohë sa më të shkurtër.Rasti më tipik është Kallashi, e cila ndiqet nga më shumë se 100 mijë veta, vetëm se tregon të pasmet në rrjetet sociale.

Dhe, ndërsa u bë e famshme për vete, kërkon të promovojë edhe shoqen e saj valltare, Leta Zyba, e cila kërkon të bëhet e famshme po ashtu duke ekspozuar të pasmet e saj në rrjetet sociale.

Më poshtë janë disa foto të saj.

Burimi : 10minuta.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!