Home » Thashetheme » Zbulohet afera e mësueses, bëri s*ks me nxënësin 15-vjeçar 8 herë (FOTOT)

Zbulohet afera e mësueses, bëri s*ks me nxënësin 15-vjeçar 8 herë (FOTOT)

by Thashetheme VIP

Një mësuese në SHBA akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 15-vjeçar në shtëpinë e saj, ndërsa fëmija i saj ishte në shtëpi, thuhet në një raport të policisë.

Ellarea Silva, 34 vjeçe, u arrestuar pas akuzave se ajo kishte kryer marrëdhënie seksuale me të riun, tetë ose nëntë herë verën e kaluar.

Pas komunikimit me emaile, mesuesja e ftoi nxënësin në shtëpinë e saj dhe aty nisi gjithçka. Fillimisht raportohet se i kishte çuar video dhe mesazhe erotike.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!