Home » Bota » Yolanda Hadid ka krijuar një lidhje shumë të fortë me Duan!

Yolanda Hadid ka krijuar një lidhje shumë të fortë me Duan!

by Thashetheme VIP

Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pa ndarë e familjes së tij.

Kjo është vënë re nga fotot dhe komentet qe Dua shkëmben me motrat e partnerit Gigi dhe Bella por edhe me nënën e Anwar Yolanda.

Kjo e fundit poston vazhdimisht foto të familjes se saj e që nuk kanë munguar edhe fotot e djalit të saj tashmë me të dashurën e tij Duan.

Mbrëmjen e sotme ish-modelja holandeze ka postuar një foto të djalit të saj bashkë me qenin që tashmë kanë ai dhe Dua duke shkruar kështu:

“Babai me djalin(referuar qenit) dhe dikush që mungon (referuar Duas).”

Ndërkaq i menjëhershëm ka qenë reagimi i Duas e cila i ka komentuar disa emoji me sy zemra. Ndërkohë, Dua ka postuar disa foto në Instagram ku ka treguar se ndodhet në emisionin e Jimmy Fallon për të zhvilluar një intervistë. 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!