Home » Kosova » Ynva e Drenusha Latifit po rritet…

Ynva e Drenusha Latifit po rritet…

by Thashetheme VIP

ynva

Njëra ndër këngëtaret tashmë të njohura të skenës shqiptare, Drenusha Latifi para pak kohë u bë nënë.

Ajo sjelli në jetë vajzën e saj të parë të cilën e pagëzoi me emrin Ynva. Këngëtarja ka një kohë që nuk është parë me projekte të reja në muzikë, por siç duket kohën ka vendosur të ia kushtojë bijës së saj, raporton Indeksonline.

Nga imazhet vogëlushja duket se po rritet shuam mirë dhe me kujdes të veçantë nga e ëma. Ndërsa lumturia e Drenushës për vajzën nuk do diskutim.

ynva-1

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!