Home » Bota » Ylli i pornografisë, fanse e muzikës shqipe

Ylli i pornografisë, fanse e muzikës shqipe

by Thashetheme VIP

ylli i pornografise fanse e muzikes shqiptareAktorja me prejardhje shqiptare, që së fundmi është duke korrë suksese në industrinë e pornografisë, nuk po i harron rrënjët.

Zeshkanja me emrin artistik Alby Rydes që në llogaritë e saj në rrjete sociale, poston fotografi dhe video të saj përsonale, është e njohur për ahengjet e çmendura nëpër klube dhe jahte.

Së fundmi, 20-vjeçarja e ka postuar një video të shkurtër në Snapchat, ku dëgjohet një këngë e Kidës.

Kësaj rradhe, ajo nuk ka zbuluar shumë nga trupi saj me përmasa ppërfekte, por ka pozuar para kamerës duke tymos një.

Për mijëra ndjekësit e saj në Snap, ajo poston shpesh video me këngë shqip, të këngëtarëve të ndryshëm

Burimi:Zeri.info


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!