Home » Thashetheme » Xhesika Berberi dhe Gigi Hadid, dy ‘binjake’ identike

Xhesika Berberi dhe Gigi Hadid, dy ‘binjake’ identike

by Thashetheme VIP

Ato kanë një ngjashmëri kaq të madhe me njëra tjetrën sa nëse bëhen bashkë, i quan motra binjake.

Bëhet fjalë për dy modelet e bukura, shqiptaren Xhesika Berberi dhe amerikanen Gigi Hadid. Të dyja janë bjonde, modele, sy jeshile dhe elegante. Gjithnjë ka rënë në sy ngjashmëria mes tyre por këto foto e vërtetojnë më së miri.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!