Home » Big Brother Albania 8 » Xhensila e Big Brother 8 poza erotike me Fatjonin.

Xhensila e Big Brother 8 poza erotike me Fatjonin.

by Thashetheme VIP

Xhensila Pere banorja e Big Brother Albania 8 nuk permbahet me . Gjate ketyre diteve kemi para qe ajo te pozoj para Fatjonit me poza shume erotike dhe eshte e papermbajtshme ndaj tij.

Ajo ka dashur gjithmone te jete ne qender te vemendjes dhe ja ka arritur shume mire duke qene nje nga protagonistet e ketij edicioni.

Xhensila dhe Fatjoni kane nisur nje histori dashuria bashke dhe ato duken shume te lumtur me njeri tjetrin edhe pse te gjitha dyshojne mbi vertetesine e lidhjes se tyre.

thashetheme.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!