Home » Thashetheme » Xhensila dhe Besi sjellin bashkëpunimin e parë

Xhensila dhe Besi sjellin bashkëpunimin e parë

by Thashetheme VIP

Edhe pse të dy janë pjesë e muzikës prej kohësh, Xhensila dhe Besi ende nuk kishin sjellë një këngë së bashku. Megjithatë momenti i duhur ka ardhur për të dy dhe së shpejti çiftin do i shohim me një këngë të re në bashkëpunim.

Ka qenë vetë Xhensila që ka postuar një tekst nga kënga e cila duket shumë romantike. “Sa te perendoj dhe Hena me ty po du me u nis, me nje tango ne Paris…”, shkruan Xhensila krah fotos ku shfaqet në Paris.

“Me zor po pres”, i komenton Rezarta Shkurta e cila duket se është ndër të parat që e ka mësuar lajmin e bukur për bashkëpunimin e çiftit.

Një foto nga Parisi publikoi edhe Besi muajin e kaluar, teksa çifti ndodheshin atje për xhirimet e videoklipit.

Ndërkohë pak muaj më parë e ftuar në “BE Coffee”, Xhensila zbuloi se ajo dhe Besi po mendonin të sillnin një duet. Tani na mbetet të presim derisa projekti të jetë gati.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!