Home » Aktualitet » Vranë teknikun e kondicionerit/ Arrestohet xhaxhai i vëllezërve Kusi, dyshohet se…

Vranë teknikun e kondicionerit/ Arrestohet xhaxhai i vëllezërve Kusi, dyshohet se…

by Thashetheme VIP

Policia e Tiranës ka  vënë në pranga shtetasin Lulzim Kusi, xhaxhai i Griseldo dhe Albano Kusi të cilët më 22 gusht vranë Indrit Çelën.

Xhaxhai i tyre, Lulëzim Kusi, u arrestua nga Policia, pasi gjatë kontrollit që është ushtruar nga policia në banesën e tij, atij iu gjet një armë zjarri pa leje e llojit kallashnikov.

Vëllezërit Kusi dyshohet se u fshehën në shtëpinë e xhaxhait të tyre pas krimit, teksa ende jane ne arrati.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!