Home » Big Brother Albania 8 » Vjen puthja e parë publike mes Veselit dhe Teas

Vjen puthja e parë publike mes Veselit dhe Teas

by Thashetheme VIP

tea veseli

Fituesi i Big Brother Albania, Vesel Kurtishaj ishte përfolur shumë për lidhjen e tij me banoren e tjetër të këtij reality show, Tea.

U lidhën, nuk u lidhën, u puthën, nuk u puthën. Këtyre hamendësimeve u ka dhënë fund vet, Tea e cila ka publikuar një fotografi me Veselin duke u puthur.

Të parën, publike. Kështu merr fund edhe kjo telenovelë e famshme, dhe gjithçka që mund të themi është “Urime çiftit”.

tea veseli 1

Burimi: zeri.info


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!