Home » Kosova » Vildane Zeneli martohet me Capital T!

Vildane Zeneli martohet me Capital T!

by Thashetheme VIP

vildane

Cifti më i ri tek estrada shqiptare është mes supermodeles seksi Vildane Zeneli dhe rep këngëtarit Capital T.

Në fakt, e vërteta është ndryshe, ato të dy nuk janë martuar vërtetë por kanë realizuar një fotosesion si nuse e dhëndër, fotosesion ky që do të përcjellë projektet e të dy artistëve në vazhdim.

capital t

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!