Home » Thashetheme » Videoja duke i prekur të pasmet modeles bëri bujë në rrjet, flet Getinjo: I thashë… (FOTO)

Videoja duke i prekur të pasmet modeles bëri bujë në rrjet, flet Getinjo: I thashë… (FOTO)

by Thashetheme VIP

Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqiptare, Serena Sula.

Momenti kur Getinjo shfaqet duke i prekur të pasmet Serenës e cila po kërcente pranë tij, u komentua gjatë në rrjetet sociale.

Por së fundmi reperi ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku u shpreh se mediat e bënë pak të madhe sepse sipas tij ai nuk njihet me modelen.

“U bë e madhe ajo video, e tepërt. Ishim në club, unë isha në skenë dhe duke dal nga skena po kaloja andej dhe më doli para një vajzë, e preka për t’i thënë largohu. Ia preka pak prapanicën, por nuk e preka me atë qëllim. Nuk është ndonjë problem për mua se jam single. Por u bë e madhe ndërkohë që unë nuk e njoh atë vajzë lozonjare”, u shpreh Getinjo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!