Home » Kuriozitete » VIDEO! Arian Çani argëtohet si një fëmijë me lodrën ‘legjendare

VIDEO! Arian Çani argëtohet si një fëmijë me lodrën ‘legjendare

by Thashetheme VIP

Arian Çani ka dhuruar spektakël në puntatën e sotme të emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit ftoi në studio Çim Laçin, një shqiptar që jeton në Gjermani.

Ai është një fans i emisionit dhe për këtë arsye solli edhe një dhuratë për Çanin. Një karrocë me kushineta. Të gjithëve ju kujtohet kjo karrocë që e përdornin për t’u argëtuar kur ishin fëmijë. Pikërisht këtë gjë ka bërë sot Arian Çani, i cili është argëtuar duke bërë xhiro nëpër studion e emisionit.

Kjo karrocë, në të cilën është shënuar edhe emrin i televizionit, Klan, do të qëndrojë si një dhuratë për emisionin “Zonë e Lirë”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!