Home » Thashetheme » Vajza e Rezarta Shkurtës fle në krevat princesash

Vajza e Rezarta Shkurtës fle në krevat princesash

by Thashetheme VIP

Ish këngëtarja Rezarta Shkurta, njëkohësish nuse e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan momente m vajzën e saj Hera duke treguar aftësitë e saj herë në pikturë dhe në aktrim. Tashmë ajo ka zbuluar një pjesë nga dhoma e së bijës dhe e gjitha duket një mrekulli. Krevati i saj i ngjan atyre të princeshav


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!