Home » Thashetheme » U kritikua në prezantimin e “Këngës Magjike”, komenti që merr Adrola nga ish- burri

U kritikua në prezantimin e “Këngës Magjike”, komenti që merr Adrola nga ish- burri

by Thashetheme VIP

 

Këtë vit Adrola Dushi është e përzgjedhura e Ardit Gjebreas, për të prezantuar festivalin “Kënga Magjike”

Bukuroshja ka shkëlqyer në dy netët e para gjysmëfinale dhe presim të shohim se çfarë ka rezarvuar për sot.

Paraqitja e saj në festival është komentuar shumë dhe sigurisht nuk kanë munguar komplimentat nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Por, mesa duket komentin më epik për Adrolën ia kanë dërguar ish- bashkëshortit të saj.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory Adrola tregon komentin që dikush i ka çuar Adisit.

”Ça paske heq ti mor i shkretë. Muhabet me veten ke pas bo 3 vjet?”

Ky mesazh është pritur me humor nga modelja, e cila tregon se dhe nëse do bente kurs, s’ka kurs që mund ta merrte përsipër.

“Komentei më funny nga të gjithë ata që kam parë është ky që i ka shkuar babait të Troit. Edhe po të kisha bërë kurs, ska kurs që më merr përsipër”, shkruan Adrola.

Kujtojmë se modelja pavarësisht ndarjes, ruan


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!