Home » Shqiperia » U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papritur

U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papritur

by Thashetheme VIP

Konkurrenti i Përputhen Andi Artani, në puntatën e kaluar të emisionit, tërhoqi deklaratën e tij për Jasminën.

Ai u shpreh se po ndihej i mbytur prej saj dhe se mendon se nuk mund të përputhen në të ardhmen.

Një nga arsyet për zënkat e tyre ka qenë projekti që Andi ka realizuar me këngëtaren Diona Fona.

Fotot e tij me këngëtaren kanë bërë xheloze Jasminën e cila ka thënë se mes tyre mungon mirëkuptimi.

Së fundi, Andi ka marrë vendimin të bllokojë të gjitha komentet në dy fotot që ka publikuar me këngëtaren.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!