Home » Thashetheme » Tuna s’do ta njihte veten po ta shihte këtë foto

Tuna s’do ta njihte veten po ta shihte këtë foto

by Thashetheme VIP

tuna sjediuSot, Tuna është një ndër këngëtaret më të pashme të estradës shqiptare

Para disa muajve ajo mori epitetin që çdo femër ëndërron, atë të nënës, duke sjell në jetë një djalë me emrin Tian.

E të shumtë janë yjet e estradës që i janë nënshtruar operacioneve plastike.

Në mesin e tyre futet dhe Tuna, por që asnjëherë nuk ka pranuar se ka bërë ndonjë ndërhyrje.

Më poshtë keni foton se si dukej ajo në fillimet e karrierës./sovrani.info/

BUrimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!