Home » Maqedonia » Tullacja Dafina, në përkrahje të LGBT-së

Tullacja Dafina, në përkrahje të LGBT-së

by Thashetheme VIP

Dafina Zeqiri është bërë tullace, duke ndryshuar kështu shumë stilin e saj

Këngëtarja kosovare, e cila është shumë aktive këtë vit dhe së fundmi lansoi bashkëpunimin e saj ndërkombëtarë me këngëtarët DJ Hamida dhe Aymane Serhani. “Desole per favor”, një këngë e cila është trend në Europë për momentin.

Por, pas kësaj Dafina befasojë të gjithë kur u shfaq tullace gjatë kësaj jave.Këngëtarja tha se kështu dëshiron të paraqitet në videoklipin e saj më të ri që do ta lansojë së shpejti.

“Sapo mora koleksionin tim të krenarisë. A e morët ju”, ka shkruar Dafina. Me këtë Dafina ka postuar edhe një emotikon me ylber që është shenja apo flamuri i komunitetit LGBT në botë.Megjithatë nuk dihet se a e ka thënë këtë në këtë kuptim Dafina apo kënga e saj e re do ti kushtohet pikërisht këtij komunitet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!