Home » Shqiperia » Tri foto ku Luana paraqitet me stil krejt ndryshe

Tri foto ku Luana paraqitet me stil krejt ndryshe

by Thashetheme VIP

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka vazhduar që të tregojë se për sa i përket stilit, ajo vazhdon të jetë “in”

E derisa kohëve të fundit më shumë e kemi pa në bikine dhe veshje më solemne të cilat shihen edhe në klipet e saj, kështu nuk është në fotot e fundit.

Luana është paraqitur me një palë fermerka dhe një triko të bardh ku përsëri tregon hiret e saj.

“Krejt çka donë ti është me të thënë unë”, ka shkruar Luana nën këto foto, fjalë të cilët janë nga kënga e saj e fundit “Ti amo”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!