Home » Thashetheme » Trejsi Sejdini nxjerr nga garazhi makinën luksoze, por ka një problem: Për të qeshur…

Trejsi Sejdini nxjerr nga garazhi makinën luksoze, por ka një problem: Për të qeshur…

by Thashetheme VIP

Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare më të komentuara për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Ish-missi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku shpeshherë provokon ndjekësit e saj të shumtë me pozat seksi që poston.

Por së fundmi, Trejsi ka publikuar një video brenda makinës së saj, duke na treguar edhe problemin që ka. Në videon e shkurtër të postuar në “Instastory” vihet re se makina e saj luksoze tip “Audi” ka qëndruar katër ditë e parkuar në garazh, e sërish i ka mbaruar nafta.

“Për të qeshur. Katër ditë në parkim dhe zemra ime do ushqim”, shkruan modelja seksi në videon e realizuar nga ajo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!