Home » Shqiperia » Të vogla në trup por të mëdha në arritje

Të vogla në trup por të mëdha në arritje

by Thashetheme VIP

Le të themi që ne shqiptarët nuk shquhemi për rracë të gjatë por sigurisht ka edhe përjashtime. Më poshtë kemi renditur vajzat e showbiz-it të cilat mund të konsiderohen diamantë të vegjël por që shkëlqejnë shumë.
Lori Hoxha njihet si vajza e Dritan Hoxhës por jo vetëm. Buroshja tregoi se i meriton të gjitha të ardhurat që posedon me shumë punë si në Top Media ashtu edhe në Dancing with the stars ku doli fituese.
Aurela Gaçe ka një jetë që i tregon botës se sa “crazy” është dhe ndoshta fakti që është e shkurtër e bën të kërcejë fuqishëm lart e poshtë në skenë.
Arbana Osmani klasifikohet si një nga moderatoret më të mira në Shqipëri dhe ndër të tjera njihet për faktin që… nuk del kurrë pa taka.
Besa Kokëdhima është nga ato artiste që kur hap gojën të këndojë të bën të kthesh kokën dhe është pikërisht ai momenti që bëhesh konfuz pasi nuk e dallon nga vjen ky zë. Por kur sheh Besën nuk mundesh t’i heqesh më sytë dhe veshët.
Kida edhe pse shumë e talentuar duket qartazi që gjatësia lë për të dëshiruar. Gjithsesi kjo këngëtare nuk ka nevojë për gjatësi që të bjerë në sy.
Anjeza Shahini gjithashtu është e një gjatësie jo fort të konsiderueshme pra poshtë 1.60cm por gjithsesi mbetet një këngëtare shumë e mirë.

Burimi: Mad.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!