Home » Thashetheme » Të shpërfytyruara dhe të zhveshura, yjet televizive kapen në momente skandaloze

Të shpërfytyruara dhe të zhveshura, yjet televizive kapen në momente skandaloze

by Thashetheme VIP

Chloe Ferry dhe grupi i saj u fotografuan nga paparacët në momente të papërshtatshme, teksa po xhironin për seritë e reja të “Geordie Shore”.

Bashkë me Chloe ishte edhe ish-ylli i X Factor, 25-vjecarja Amelia Lily. Grupi dhuroi spektakël dhe skena të çuditshme në mes të rrugës.

Më energjikë se kurrë, ata festuan dhe xhiruan gjatë gjithë mbrëmjes, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!