Home » Thashetheme » “Të kam borxh tërë jetën”/Robert Berisha zyrtarizon ndarjen nga Nora Istrefi pas 13 vjetësh

“Të kam borxh tërë jetën”/Robert Berisha zyrtarizon ndarjen nga Nora Istrefi pas 13 vjetësh

by Thashetheme VIP

Këngëtari Robert Berisha dhe partnerja e tij Nora Istrefi i kanë dhënë fund lidhjes në mënyrë zyrtare. Teksa prej ditësh përfliteshin në portale se dyshja kishin konflikte në çift, ka qenë Roberti ai që ka marrë iniciativën të bëjë gjithçka publike.

Në një status në rrjetet sociale, Roberti shkruan se martesa e tij me Norën ka marrë fund dhe se i uron asaj gjithë të mirat. Këngëtari shkruan më tej se bashkë kanë shumë kujtime të bukura për 13 vite, dhe se asaj i ka borxh jetën, por tashmë nuk janë më partnerë.

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet  alt=”😎” draggable=false class=emoji v:shapes=”_x0000_i1026″> permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën  I ëish you all the best,”– shkruan Robert Berisha krahas fotos ku dyshja shihen me të bijën në karrocë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!