Home » Thashetheme » Të frymëzuara nga 50-vjeçarja s*ksi, mijëra nëna postojnë foto me bikini para pasqyrës (FOTO)

Të frymëzuara nga 50-vjeçarja s*ksi, mijëra nëna postojnë foto me bikini para pasqyrës (FOTO)

by Thashetheme VIP

Jennifer Lopez është padyshim një nga nënat më seksi të showbiz-it botëror. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve dhe 50 vjeçe, këngëtarja dhe aktorja e famshme ia del gjihtmonë që të jetë në qendër të vëmendjen me format e saj që ia kanë zili edhe 20-vjeçaret.

Madje Jennifer Lopez nuk i kursen pozat apo daljet publike ku shfaqet shumë “hot” dhe provokuese me veshjet që zgjedh.

Ndërkohë kujtojmë se pak ditë më parë 5-vjeçarja publikoi në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqej me bikini dhe në të shkruante : “E relaksuar dhe plot me energji”.

Kjo foto e saj u bë menjëherë virale, duke frymëzuar kështu mijëra nëna për të pasur një trup të shëndetshëm . Pas kësaj fotoje në rrjetet sociale është hapur një sfidë e re Instagrami dhe mban emrin “#jlochallenge”.

Si pasojë, mijëra nëna janë frymëzuar dhe kanë postuar në rrjetet e tyre sociale ku tregojnë pa komplekse trupin e tyre.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!