Home » Thashetheme » “Të Dua…” Arbana Osmani po shijon dashurinë e re, e ngacmon Xhemi Shehu: Ta paska qarë foton “Parisi”

“Të Dua…” Arbana Osmani po shijon dashurinë e re, e ngacmon Xhemi Shehu: Ta paska qarë foton “Parisi”

by Thashetheme VIP

Arbana Osmani mbrëmë i surprizoi të gjithë, pasi u shfaq duke bërë lidhje direkte nga stadiumi ku do luhej sfida Francë-Shqipëri. Nga prezantuese ajo tregoi se di të jetë dhe gazetare sportive.

Mësohet se në Paris, Arbana është së bashku me atë që mendohet se është partneri i saj, regjisorin Eduart Grishaj, i cili i bën dhe fotot moderatores.

Arbana duket mjaft në formë në foton e fundit të publikuar në profilin e saj, ndërsa bën një deklaratë dashurie për kryeqytetin e Franës: “Të dua Paris”.

Pas këtij dedikimi, Xhemi Shehu nuk ka ngurruar të ngacmojë sërish Arbanën. Ajo i shkruan Arbanës se “ta ka qarë foton Parisi”, duke e thumbuar për Eduartin.

Ndërkohë nga Arbana kjo gjë është kaluar në heshje, pasi nuk i ka kthyer përgjigje mikes së saj


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!