Home » Thashetheme » Do të befasoheni se si është bërë Bertan Asllani

Do të befasoheni se si është bërë Bertan Asllani

by Thashetheme VIP

Këngëtari Bertan Asllani e la muzikën për t’ju përkushtuar karrierës si aktor në serialet turke, shkruan “Kosovarja”.

Ai e nisi muzikën në moshë shumë te re dhe fama e tij morri hov të madh në trojet shqiptar, ne kohën kur ai ishte ende adoleshent.

Kështu duket Bertan Asllani këto kohë…

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!