Home » Aktualitet » Sulm çnjerëzor, goditet pas koke dhe shkelmohet gruaja rome në mes të qytetit (VIDEO)

Sulm çnjerëzor, goditet pas koke dhe shkelmohet gruaja rome në mes të qytetit (VIDEO)

by Thashetheme VIP

Një grua e komunitetit rom, e cila përpara disa ditësh u raportua se vidhte fëmijët nëpër shkolla, akuza që nuk dihet nëse janë të vërteta, është sulmuar brutalisht sot në mes të qytetit të Ferizajt. Ndërkaq, është publikuar edhe një video, ku shihet sesi gruaja dhunohet brutalisht nëpër rrugët e qytetit. Siç shihet edhe nga pamjet, një person i drejtohet gruas nga mbrapa dhe e godet me shkelma, madje edhe në fytyrë. Pas dhunës, gruaja ka shkuar në polici, ku edhe gjendet aktualisht. Zyrtarë policorë kanë thënë për mediat e Kosovës janë duke bërë hetime në lidhje me pësonin që ka sulmuar fizikisht gruan rome.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!