Home » Kuriozitete » Spektakël ngjyrash, magjia e vjeshtës në pyjet shqiptare

Spektakël ngjyrash, magjia e vjeshtës në pyjet shqiptare

by Thashetheme VIP

Magjia e ngjyrave të vjeshtës është e pakrahasueshme me asnjë stinë tjetër.

Dhe nëse albumit tuaj i mungojnë fotot e vjeshtës, Fushë Studa, pjesë e Parkut Kombëtar të Shebenikut, ju sjell të gjitha ngjyrat teksa vishet me petkun e vjeshtës.

Vetëm 23 km nga Librazhdi Fushë Studa po kthehet në destinacion të turistëve të cilët duan të shijojnë ajrin e pastër dhe gatimet tradicionale.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!