Home » Aktualitet » “Sot Rama masturboi para kameras si manjak… po qelb dynjanë me kalbësinë e tij”

“Sot Rama masturboi para kameras si manjak… po qelb dynjanë me kalbësinë e tij”

by Thashetheme VIP

Reagimi i kryeministrit Rama këtë të martë në lidhje me dhunën policore ushtruar mbi disa qytetarë të Tiranës është sulmuar mjaft ashpër nga ish deputeti i PD-së, nënkryetari i selisë blu Edi Paloka.

Përmes një postimi në rrjetin social, Paloka e krahason të folurën e Ramës me masturbimin e një manjaku që del dhe flet përçart përpara të tjerëve.

“Perdredhjet e Rames sipas interesit nuk cudisin me askend. Ka per borxh qe vetem ne pak dite te deklaroje gjera diametralisht te kunderta per te njejten ceshtje e njekohesisht te beje krejt ndryshe nga cfare deklaron.
Sot ka deklaruar se vendimet e gjykatave te drejta ose jo “nuk ka gje qe i zhben”.
Vetem pak dite me pare, i vene nen presion, deklaronte se “qeveria do te beje gjithshka per te zhbere vendimin per Dritan Dajtin”…Kujt ti besosh?!
Pervec te tjerave , ne nje nga ato percartjet e tij me videoselfi qe ngjajne si masturbim manjakesh perpara kamerave, sot ka deklaruar se do na mungoka shume kur te iki po “yyyyyy ka kohe…”
Ne fakt sot Rama ju ngjan disa personazheve te filmave horror qe kane vdekur , po nuk ja pranojne vetes dhe vazhdojne te zvarriten si kufoma edhe per ca kohe mes te gjalleve, duke qelbur dynjane me eren e kalbësirës”-shkruan Paloka.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!