Home » Aktualitet » Sot parashikohet shi në gjithë Shqipërinë

Sot parashikohet shi në gjithë Shqipërinë

by Thashetheme VIP

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me alternime vranësirash të cilat në pjesën e dytë të ditës do të sjellin edhe reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit.

Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 12ºC deri në 24ºC, në zonat e ulëta nga 16ºC në 28 ºC dhe në zonat bregdetare nga 20ºC në 30ºC.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!