Home » Shqiperia » Silva Gunbardhi konfirmon shtatzanine. 3-muajshe shtatzënë

Silva Gunbardhi konfirmon shtatzanine. 3-muajshe shtatzënë

by Thashetheme VIP

UPDATE-Këngëtarja deklaron se po pret nje femije.

Silva Gunabardhi ka konfirmuar se eshte shtatzane 3 muajsh ne emisionin e Takimi i Pasdites me Rudina Magjistarin. kengetarja e mirenjohur ka konfirmuar gjithe thashethemet qe po e rrethonin se fundmi.

Ajo e ka konfirmuar qe ka filluar te marri dhurata qe tani per femijen qe po pret.

I urojme Silves , gjithe te mirat dhe jete te gjate !

20175

thashetheme.com

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!