Home » Shqiperia » Si duket Eneda Tarifa me bikini dy vjet pas lindjes

Si duket Eneda Tarifa me bikini dy vjet pas lindjes

by Thashetheme VIP

eneida ne plazhKëngëtarja dhe moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, Eneda Tarifa, tashmë që sezoni televiziv është mbyllur, po shijon pushimet në Jug.

Tarifa është fotografuar me rroba banje të bashkuara, stili që preferohet më shumë këtë verë nga vajzat, pasi mbulon edhe ndonjë pasiguri me trupin në plazh, transmeton panorama.

Kjo është hera e parë që paparaci fotografon në plazh Enedën, dy vite pasi lindi Arian.

Dimë që moderatorja ushtrohet në palestër, por nëse duket mirë apo jo me bikini, mund ta gjykoni vetë nga fotografitë.

Burimi; telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!