Home » Aktualitet » Shqiptari që ekzekutoi avokatin grek: Kam lindur vrasës, vrasës do vdes

Shqiptari që ekzekutoi avokatin grek: Kam lindur vrasës, vrasës do vdes

by Thashetheme VIP

I qete fare, duke tymosur puro, ose i perqendruar ne celula teksa mban edhe kufje ne vesh. Keshtu eshte forografuar shqiptari Ibrahim Brahimaj, denuar me burgim te perjeteshem per vrasjen e avokatit grek, Mihalis Zafeiropoulos.

Mediat greke kane publikuar fotot e tij, teksa pozon nga shtrati i burgut duke pirë cigare dhe me celular në dorë, gjë qe eshte e ndaluar për të burgosurit.

“Unë kam lindur vrasës dhe do të vdes një vrasës”, ka shkruar  Ibrahim Brahimaj kohët e fundit në rrjetet sociale me një llogari të rremë, raportojnë mediat në shtetin fqinj.

Kujtojme se vetem nje jave me pare Gjykata e Apelit në Athinëe dënoi me burgim të përjetshëmpër vrasje dhe 11 vjet shtesë për dy grabitje me dhunë.

Nderkohe qe dy bashkëpunëtorët e tij, Oldi Dulce dhe Klodian Lekocja, u dënuan me burg të përjetshëm për vrasjen e avokatit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!