Home » Aktualitet » Shpërthen kantautori shqiptar: Ky është turpi i çdo qeverie!

Shpërthen kantautori shqiptar: Ky është turpi i çdo qeverie!

by Thashetheme VIP

Një nga problemet kryesore këtë verë në rrugët e vendit ka qenë padyshim aksi Fier-Vlorë për shkak të trafikut të dendur. Këtë problematike e ka ngritur edhe kantautori i njohur Elton Deda mjaft i revoltuar. Përmes një statusi në rrjete sociale, Deda ka shkruar një status në rrjete sociale ku shkruan se unaza e Fierit është turpi I cdo qeverie. “Unaza e Fierit! Kjo njolle turpi e çdo qeverie! Turiste e femije te pafajshem duke u dergjur makinave ne pisk te vapes. Shofere amatore qe e bejne lemsh trafikun. Vetem per nje bypass torturohen njerezit e shkrete. Perveç kesaj, ka gjithmone nje vend te sqetlla e njerit qe hipen ne ashensorin tim per ata, qe nga makinat me targa te turli vendesh, hedhin letra, kanaçe, shishe uji, pampersa dhe ishalla hidhen dhe vete ndonje dite. Pushime te mbara kampiona,”-përfundon kantautori i njohur.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!