Home » Thashetheme » Shpërthen Arta Bajrami akuzon Rina Balaj dhe Taynën për kopjim

Shpërthen Arta Bajrami akuzon Rina Balaj dhe Taynën për kopjim

by Thashetheme VIP

Arta Bajrami ka bërë një postim me të cilën akuzon reperet për kopjim.

Arta Bajrami ka vite karrierë në skenën e muzikës shqiptare. Këngëtarja së fundmi ka shpërthyer në drejtim të dy repereve të reja të estradës Rina Balaj dhe Taynës.

Ajo ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: “ Ni sken të klipit ma ka kopju ni tipk se une moti e kom publiku qat sken ma moti, po jom msu mem kopju si gjith në krejt aspektet, po Arta sun boheni kurr, yll të muzikës stë bojn Make Up artistat e shtrejt as kerkushi po veç vokali e talenti, e vjedhni se bari spo hajm”. Pas këtij postimi ajo bëri edhe disa të tjera ku bashkoi fotot e saj me ato të Taynës dhe Rinës duke akuzuar direkt këngëtaret për kopjim të stilit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!