Home » Thashetheme » Shoqja e ngushtë i nxjerr fotot sekrete Armina Mevlanit

Shoqja e ngushtë i nxjerr fotot sekrete Armina Mevlanit

by Thashetheme VIP

Blogerja e njohur Armina Mevlani është një ndë personazhet më të përfolur në median rozë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston  shumë foto  dhe video nga jeta e saj. Në lidhje prej shumë vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin Armina shfaqet shumë e lumtur dhe këto ndjenja i tregon herë pas here në postimet  që ajo bën në rrjetet sociale.

Por sëfundmi ajo, ose më sakt e shoqja e saj e ngushtë Borana Baci ka hapur arkivat dhe ka publikuar disa foto ku shfaqet sëbashku me Arminën. E këto foto i ka rispostuar edhe vetë blogerja  në llogarinë e saj të Instagramit. Në foto edhe pse e vogël, Armina duket se ka ruajtur po të njëjtat tipare.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!