Home » Kuriozitete » Shokuese/ Notarja që u sulmua nga peshkaqeni dhe mbijetoi

Shokuese/ Notarja që u sulmua nga peshkaqeni dhe mbijetoi

by Thashetheme VIP

Një grua në të 20-tat është sulmuar nga një peshkaqen në Queensland, Australi.

Notarja ishte në ujë, kur u sulmua rreth mesditës.

Ajo ia doli mabnë të shpëtonte dhe të notonte deri në një varkë. Nga aty mjeët e urgjencës e ccuan në breg.

Tashmë ajo gjendet në spital, duke u trajtuar për plagët që ka amrrë në krahë.

Gruaja gjendet në gjendje të qëndrueshme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!