Home » Thashetheme » Shkenda Dubova nuk pati guxim për ‘Trileqe’

Shkenda Dubova nuk pati guxim për ‘Trileqe’

by Thashetheme VIP

shenda

Mirëpo, këngëtarja seksi në një bisedë për Reload të RTV Dukagjnit ka theksuar se “nuk pati guxim të jetë pjesë e këngës, duke thënë që teksti ishte shumë eksplicit dhe kjo ka bërë që ajo të çoj dorë”.

Por, Shkenda kolegen e saj të estradës muzikore, Fjolla Morinën e cilëson si shumë të guximshme.

Ndryshe, Shkenda nuk ka shumë kohë që e solli këngën e saj më të re që mban titullin ´Ti me mu´, këngë kjo e cila tashmë i ka kaluar 1 milion klikime.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!