Home » Kosova » Shikoni sa i janë zmadhuar të pasmet e Era Istrefit për 3 muaj

Shikoni sa i janë zmadhuar të pasmet e Era Istrefit për 3 muaj

by Thashetheme VIP

era istrefi

Vajtjet e shpeshta në palestër dhe pozat që merrte krah instruktorit të saj, e paskan një shpjegim. Ose më saktë, një efekt, që çdo femër do t’a dëshironte, aq më tepër në një kohë kaq të shpejtë! Për tre muaj, Era Istrefi ka arritur të rrisë masën e saj të fundshpinës, e ta sjellë atë në një formë goxha të rrumbullakosur. Vetëm me ushtrime fizike dhe aspak me silikon, siç shkruan edhe traineri i saj personal në foton krahasuese, këngëtarja ka fituar prapanicën që shumë vajza të showbiz-it ëndërrojnë. Urime Era dhe vazhdo me këtë ritëm, pasi edhe në muzikë je në rrugë të mbarë. Natyrisht, nuk duhet të të plasë…

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!