Home » Bota » Shikoni çfarë femrash marrin pjesë në ‘Big Brother’ në Meksikë

Shikoni çfarë femrash marrin pjesë në ‘Big Brother’ në Meksikë

by Thashetheme VIP

Disa prej pjesëmarrësve në versionin meksikan të ‘Big Brother’ kanë pozuar për ndjekësit e këtij shou real.

Ato kanë pozuar me rroba banje dhe duken mahnitëse.

Linjat e tyre trupore lënë të dyshosh se të gjitha janë modele.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!