Home » Thashetheme » Shihni çfarë i ndodh yllit britanik në mes të Dubait

Shihni çfarë i ndodh yllit britanik në mes të Dubait

by Thashetheme VIP

Chloe Ferry di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave. Së fundmi, ylli 24-vjeçar ishte në Dubai, por pati një incident të vogël.

E veshur me një fustan të zi dhe taka të larta, Chloe mori gjithë vëmendjen, pasi për pak sa nuk theu këmbën.

Ylli u rrëzua te shkallët, por për fat nuk pati asnjë lëndim. Por, për shkak të fustanit të hapur, 24-vjeçarja zbuloi më shumë se ç’duhet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!