Home » Thashetheme » Shfaqet me armë në dorë, reperja shqiptare i vë “flakën” rrjetit dhe paralajmëron “panik” (FOTO)

Shfaqet me armë në dorë, reperja shqiptare i vë “flakën” rrjetit dhe paralajmëron “panik” (FOTO)

by Thashetheme VIP

Reperja e dashur për publikun, Tayna, i ka vënë “flakën” rrjetit me disa poza që ka publikuar në profilin e “Instagram”-it.Duke treguar disa nga prapaskenat nga xhirimet e kripit të ri, reperja shfaqet e veshur me bodysuit vuri në pah linjat e saj trupore perfekte.

Ndërkohë në dorë mban një armë zjarri dhe kokën e ka të mbuluar me maskë.

“Maskë po, panik po”, janë fjalët që ajo ka zgjedhur që të shkruaj krahas fotos që ka marrë me mijëra pëlqime.

Tayna raportohet se është në përfundim të projektit të saj më të ri muzikor ndërsa xhirimet e klipit po bëhen në Zvicër.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!