Home » Thashetheme » Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private

Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private

by Thashetheme VIP

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.Kjo për faktin se është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ditën e sotme ka publikuar një foto me Marina Farën e cila është rikthyer në Instagram me një adresë të re. Lidhur me këtë, një fanse i komenton Gentës duke i thënë: E la burri të hapte insta prapë? Si dhe përmend një detaj ku e pyet nëse ishin zënë. Mirëpo Genta nuk e ka lënë pa përgjigje dhe i thotë që me Marinën nuk është zënë asnjëherë dhe i sugjeron të shohë burrin e saj sepse Marina i ka punët në terezi . Biseda mes tyre vijoi edhe më tej, siç shihet në këtë foto të publikuar nga Genta në Instastory.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!