Home » Aktualitet » Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante

Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante

by Thashetheme VIP

Seanca e djeshme u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Por, pavarësisht kësaj, deputetët u shfaqën të qeshur dhe në harmoni me njëri-tjetrin. Si gjithmonë vëmendjen e morën zonjat e Kuvendit, të cilat shkëlqyen me pamjet e tyre.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!