Home » Shqiperia » Seti provokues i Vildane Zenelit

Seti provokues i Vildane Zenelit

by Thashetheme VIP

vildane zeneliVildane Zeneli do të jetë kopertina e muajit shtator për një revistë shqiptare.

Modelja nga Kosova që jeton në SHBA vjen si gjithmonë e nxehtë dhe provokuese në setin e ri.

Ajo ka pozuar për Endrit Mërtirin vetëm me të brendshme.

Më poshtë, dy foto nga revista, të publikuara nga vetë modelja në profilin e saj në “Instagram”.

Burimi: Zeri.info


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!