Home » Shqiperia » Seksi Anxhela Martini motivon ekipin e filmit “Shok” në Oscar

Seksi Anxhela Martini motivon ekipin e filmit “Shok” në Oscar

by Thashetheme VIP

Modelja Anxhela Martini po qëndron pranë ekipit të filmit “Shok” në rrugëtimin drejt Oscar.

Modelja ka postuar një foto në Instagram ku gjendet përkrah dy prej pjestarëve të kastit të filmit “Shok” që do të marrë pjesë në ceremoninë në Los Angeles.

Filmi “Shok” është favorit për të fituar në kategorinë e filmave të metrazhit të shkurtër.

Për filmin kanë folur edhe mediat më eminente amerikane, duke e vlerësuar si një film favorit.

Dhe, natyrisht se nuk ka mungur as përkrahja e yjeve shqiptare nëpër botë për këtë sukses të mundshëm që mund të arrijë mëngjesin e të dielës sipas kohës tonë lokale.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!