Home » Thashetheme » Seks, hashash dhe pa të brendshme… si po e kalon karantinën Françeska Jaçe

Seks, hashash dhe pa të brendshme… si po e kalon karantinën Françeska Jaçe

by Thashetheme VIP

Situatë jo e lehtë kjo që po kalon vendi ynë dhe e gjithë bota si pasojë e përhapjes së koronavirusit, e lufta ndaj këtij virusi ka bërë që të gjithë të izolohemi në shtëpi.

Për shumë prej nesh është e mërzitshmen të qëndrosh gjithë kohën në shtëpi, por duket se modelja Françeska Jaçe paska gjetur një mënyrë për t’i kaluar “më lehtë”.

franceska jace2

Me një bashkëbisedim me fansat e saj në Instagram, ajo ka treguar disa gjëra nga jeta e saj, e mes pyetjeve që iu bënë ishin: a ke bërë seks gjatë karantinimit, je bërë dru me weed dhe a vazhdon mos të veshësh të brendshme


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!