Home » Shqiperia » “S’dua të kthehem, jam me njerzit që dua” Regjisori sapo pranoi dashurinë për moderatoren e njohur shqiptare

“S’dua të kthehem, jam me njerzit që dua” Regjisori sapo pranoi dashurinë për moderatoren e njohur shqiptare

by Thashetheme VIP

Regjisori Eduard Grisha përmes disa fotove të postuara në rrjete sociale  ka njoftuar se ndodhet në Malësin e Madhe ku po punon për xhirimin e filmit më të fundit me titullin “Gjyshja” bashkë me stafin e tij.

Sipas fotove që Eduardi poston duket se ai ka zgjedhur aktore kryesore të filmit të tij Ema Andrean, e ndërsa shoqërohet dhe nga Arbana Osmani

Në një foto të postuar në rrjete sociale nga Eduardi ka komentuar dhe mikja e tij Xhemi Shehu e cila e pyet se kur do të kthehet ne Tirane.

Ndërsa nuk ka nguruar ti kthej një super përgjigje Eduardi duke i kujtuar Xhemit se është fiks në vendin e duhur dhe me njerzit që do më shumë.

Regjisori Eduard Grishaj dhe Moderatorja Arbana Osmani akoma nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre dhe pse ka një interesim shumë të madhë nga fansat e dyshes.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!