Home » Shqiperia » Sara Hoxha bën deklaratën shokuese për të motrën e saj Lori Hoxhën

Sara Hoxha bën deklaratën shokuese për të motrën e saj Lori Hoxhën

by Thashetheme VIP

sara hoxhaTrashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka treguar gjithnjë lidhjen e veçantë me të motrën Lorin.

Por këtë herë ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet më të motrën dhe krahas saj shkruan: “Ajo do të ishte e humbur pa mua,”-përfundon trashëgimtaria e Top Channel në foton e publikuar nga 20-vjetori i Opinion. Kujtojmë se sa i përket moshës Lori është disa vjet më e madhe sesa Sara.
Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!