Home » Thashetheme » Sa të bukura i paska vajzat Gena! Poston foto me to

Sa të bukura i paska vajzat Gena! Poston foto me to

by Thashetheme VIP

Gena ka postuar fotografi me të bijat.

Gena është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të pëlqyer në tregun muzikor, por është munduar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën private.

Si rrallëherë më parë këngëtari ka publikuar foto me dy vajzat e tij, të cilat kanë ardhur në jetë nga martesa e parë.

Gena shihet i qeshur përkrah Nasiolës dhe Helgës, të cilat tashmë janë bërë zonjusha të vërteta.

‘Dy princeshat’ e Genës, njëra 21 dhe tjetra 19 vjeç, kanë ndërmarrë rrugën e artit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!